Bize ulaşın

Tel: + 86-20-81716752

Faks: + 86-20-86519325

Mafya: +8613533180895

E-posta:Cathy001@gdbahe.com

Ekleme: 51 bina, 1850 Chuangyi Bahçe No. 200 Doğu Fangcun Avenue, Liwan District, Guangzhou, Çin

Delikli Woodgrain Akustik Alüminyum Petek Tavan Sistemi

menşe yeri: Çin
petek çekirdek: alüminyum
Kalınlık: 1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm, 3,0 mm ...
yüzey işleme: PVDF boya, toz kaplama, ahşap tahıl, taş tahıl, eloksal

Sorgulama

  • Ürün ayrıntıları

Delikli Alüminyum Petek Panel, kompozit bir ürün olarak, mimari dekorasyonda, ses ve gürültü azaltma efekti elde etmek için, bir delik ve artı bir ses emici malzeme katmanı, sonra kompozit teknoloji sayesinde işlenir Var olmak.

Delikli alüminyum petek panelin bal peteği ana malzemesinin hacmi sadece% 1 ila% 3'tür. Boşluğun geri kalanı, alüminyum plakanın ve petek yapısının sızdırmaz halde olduğu bir havanın havasıdır. Hava ses yalıtımı sayesinde, ısı yalıtım performansı herhangi bir katı malzemeden daha üstündür, bu nedenle alüminyum petek panel iyi bir ses yalıtımına, ısı yalıtım performansına sahiptir. Petek panellerin alt panelleri, alüminyum paneller, korozyona dayanıklı paneller, renkli çelik paneller ve doğal taş gibi farklı gereksinimlere göre farklı malzemeler benimseyebilir. Derinlemesine bir çalışma kovanı aracılığıyla Delikli Alüminyum Petek Panel bilim adamları ve altıgen sondaj deliği petek yapısının çok yüksek mukavemetli olduğunu, ağırlığı hafif olduğunu, bu yüzden daha fazla proje alüminyum petek paneli uygulamak bulundu.

Hot Tags: delikli woodgrain akustik alüminyum petek tavan sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, tırnak, özelleştirilmiş
ilgili ürünler
  • Sorgulama