Bize ulaşın

Tel: + 86-20-81716752

Faks: + 86-20-86519325

Mafya: +8613533180895

E-posta:Cathy001@gdbahe.com

Ekleme: 51 bina, 1850 Chuangyi Bahçe No. 200 Doğu Fangcun Avenue, Liwan District, Guangzhou, Çin

Ana sayfa > Bilgi > İçerik
Alüminyum sac levha doğruluk gereksinimleri Sep 11, 2017

Normal şartlar altında alüminyum kaplama bir sayıda üretim ve sonra yüklemek için inşaat yan için bir dizi de üretim ve işleme sonraki toplu iş vardı. Bu bağlamda, bu üretim ve işleme alüminyum kaplama ürünleri çok fazla hata olamaz gerektirir. Biraz yavaş yavaş birikmiş, hata, başında alüminyum kaplama işleme ve hatta yüklü sorunları yapacak.

Alüminyum kaplama işleme için aslında, orada ülkeler ile ilgili önerilen standart olarak listelenen standartları çok net bir şekilde alüminyum kaplama boyutu gibi hükümler ilgili parametreleri listelenen, teknik özellikleri uzun ve geniş, kalın, katlama yüksekliği, diyagonal fark ve benzeri. Tüm kaplama performans kalınlığını etkilerken uzunluğu ve genişliği alüminyum kaplama, temel şeklini belirler. Kaplama sürümü ne olursa olsun, içinde 0,1 mm kalınlık hata kontrol edilmelidir. Alüminyum kaplama uzunluğu ve genişliği boyutlarını 2000 mm'den az olduğunda 1 mm Uzunluk ve genişlik için izin verilen en fazla hata yapıldığı Uzunluğu ve genişliği 2000 mm'den daha büyük olduğunda, hata 1.5 mm uzun olamaz.

Ve alüminyum plaka çapraz izin verilen hata aralığı için alüminyum kaplama uzunluğu az 2000 olduğunda olduğu gibi hükümler 0,5 mm, uzun olamaz bu yüzden alüminyum kaplama, alüminyum kaplama boyutunu ve yüksekliğini belirli bir ilişki vardır değil Mm , 2 mm hata varlığı izin, 2000 mm büyükse, o zaman hata 3 mm uzun olamaz.

Alüminyum sac levha üretim sürecinde teknik işçiler tarafından üretilen gibi belirli bir hata, alüminyum sac makul bir dizi bu hata denetlemek için gereği üzerinde kapatma var alüminyum plaka dışında işlem yapabilir , üretim ve işleme alüminyum kaplama katı ürün nitelikli emin olmak için devlet gereksinimleri duyarlık hükümleri doğrultusunda olmalıdır.