Bize ulaşın

Tel: + 86-20-81716752

Faks: + 86-20-86519325

Mafya: +8613533180895

E-posta:Cathy001@gdbahe.com

Ekleme: 51 bina, 1850 Chuangyi Bahçe No. 200 Doğu Fangcun Avenue, Liwan District, Guangzhou, Çin

Ana sayfa > Bilgi > İçerik
Alüminyum ekstrüzyon profiller ihaleleri üç ilkeleri Sep 11, 2017

İlk: seçmek için çok ucuz değil

Alüminyum maliyet = alüminyum spot fiyat + ekstrüzyon alüminyum işleme maliyeti + ambalaj + nakliye.

Bunlar çok şeffaf, alüminyum maliyeti neredeyse, önemli ölçüde piyasa fiyatı daha düşük ilk mümkün: daha az kilo başına; İkinci: Alüminyum külçe kullanıldığı geri dönüşümlü atık alüminyum; Üçüncü: büyütme kaybı

İkinci: sadece tedarikçi seçim yapmak malzemeleri satışı biliyorum

Küçük ürünler hazırlamak hareket birkaç kablo Bayan, online promosyon yapmak istiyorum açılabilir. Bunlar sık sık bizim alıcılar tarafından zarar. Çoğunlukla kablolama nasıl kullanılır, yalnızca bilmek belgili tanımlık birim fiyat bilmiyorum bayan. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için nasıl kullanılacağını; En iyi yapmak nasıl maliyet-etkin; farklı sitelerdeki bu şekilde bağlanmak için en iyi yoldur.

Üçüncü: seçimi dayalı üretim alüminyum tedarikçiler

Alüminyum üretim odaklı tedarikçiler, genellikle nişanlı bunda fazla 5 yıl, kendi kullanıcıları için sanayi var pratik deneyim, ürün kalitesini zenginliği ve performansı çok iyi bir anlayış ve ustalık, uygun tavsiye eder Müşteriler para ürünler için değeri daha iyi, rahat ve pratik aksesuarlar seçin gerekir.

Endüstriyel alüminyum çok yönlülük geniş bir alanda yaygın olarak kullanılır, bu çevre dostu, kolay montaj ve demontaj, zaman tasarrufu ve uzun ömürlüdür bilinir. Endüstriyel Alüminyum profiller, teknik özellikleri, her türlü mekanik aygıtlar için uygun; Hayır, kolay boyutu, değiştirme kolay ayarlamak için kaynak; boyutlu tolerans gereksinimleri sıkı, yüksek yüzey kalitesi gereksinimleri; derleme işe uygun ve verimli, yüksek verimlilik.

Uygulama kapsamı için geçerli: üretim hatları, işletim tablo, jaluzi, perde, endüstriyel çitler ve çeşitli çerçeveler, boru hattı görüntülemek stand, raflar, mekanik toz mühür kapak ve benzeri.