Bize ulaşın

Tel: + 86-20-81716752

Faks: + 86-20-86519325

Mafya: +8613533180895

E-posta:Cathy001@gdbahe.com

Ekleme: 51 bina, 1850 Chuangyi Bahçe No. 200 Doğu Fangcun Avenue, Liwan District, Guangzhou, Çin

Ana sayfa > Bilgi > İçerik
Güneşlikler ana işlevleri nelerdir? Sep 11, 2017

Güzel, görünümünü de can blok UV, mahremiyet muhafaza, Dongnuanxialiang ve benzeri içerisinde. Biz onun işlevini ayrıntılı bir açıklama için geldik.

Güneşlikler basit ve cömert, dekoratif özellikleri çok güzel görünüyorsun. O-ebilmek var olmak doğrudan kenara, çok basit ve cömert, bu kadar yer almayacağız. Perdeler bu tür bizim bakış açısı etkilemez, odanın genişliğini etkilenip etkilenmedikleri iken pencerenin dışındaki manzara bir bakışta tarif edilebilir. Ayrıca gizliliğinizi korumak için önemli bir işlevi vardır, bu tür bir perde esas olarak dış görüş engellemek için çarpmak yönünü. Sayfa eve doğru dışbükey yüzey, gölge olmadığı zaman evin önünde yansıyan, bu belirli bir gölgelendirme işlevi vardır. Perdeler bu tür bizim gizlilik çok iyi bir koruyucu etkisi vardır. Çekim temizlik çok uygundur, çıkarmak ihtiyacımız yok, ıslak bir bez ile sadece temizleme işlemi ıslak bez yerine biraz tarafsız deterjan daha uygun olabilir. Şu anda, kalbin içinde-den kuşkulanmak olabilir bu kaybolacak değil bu konuda endişelenmenize gerek yok, özellikle ürün çok iyi bir su geçirmez performans olduğundan soluk, değil.

Ayrıca panjurları da ultraviyole ışık girişi engelleyebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında UV çok toksiktir odası, mobilya girdiği zaman fade olacaktır. Ve böyle kör yüklenmesi, mobilya kaybolacak korku gerekmez. Son nokta bu tür kör Dongnuanxialiang, kullandığı malzeme çok iyi yalıtım performansı vardır, kış oda sıcaklığında değil dağınık. Ve sıcak hava dışında yaz aylarında da girmek zordur.


Bir çift: Çeşitli uygulamalar hayat kör bahisleri

Sonraki: Ücretsiz