Bize ulaşın

Tel: + 86-20-81716752

Faks: + 86-20-86519325

Mafya: +8613533180895

E-posta:Cathy001@gdbahe.com

Ekleme: 51 bina, 1850 Chuangyi Bahçe No. 200 Doğu Fangcun Avenue, Liwan District, Guangzhou, Çin

Ana sayfa > Haberler > İçerik
【Tiger Powder】 Kapalı Kolon Alüminyum Kaplama Panelinin Yüzey İşlemleri Dec 13, 2017

Sütun Alüminyum Kaplama Paneli, Duvar Alüminyum Paneli, Alüminyum Tavan, vb dahil olmak üzere kapalı dekorasyon alüminyum panel ürünleri, yüzey işlemi genellikle toz boya için kullanılır, estetik, dayanıklılıktır. Uluslararası kabul görmüş en iyi toz boyası Amerika Birleşik Devletleri Kaplan tozudur, performansı, ömrü piyasadaki genel toz boya sisteminden daha iyidir.


Column Aluminum Cladding Panel

 

Biz Bahe, Amerika Birleşik Devletleri kaplan toz marka sprey üreticileri belirlenmiş, profesyonel yüksek kaliteli iç yüzey mimari için yüksek kaliteli toz yüzey alüminyum panel ürünleri sağlamaktadır. Dongguan altın sarısı yaprakları şirketi Sütun Alüminyum Kaplama Paneli için Bahe'nin beyaz kaplan toz yüzey işlemini seçti. duvar alüminyum pano ve diğer ürünler, tüm iç mekan yüzey dekorasyon efekti derecesini artırır. Ve panellerin oksijenle kimyasal eylemle renklendirileceğinden endişelenme


Column Aluminum Cladding Panel


Column Aluminum Cladding Panel

 

Bahe , inşaat malzemeleri olarak Alüminyum Panel Üreticileri ve Amerika Birleşik Devletleri Kaplan toz Çin bölgesi birkaç belirlenmiş sprey üreticilerinden biri olarak, müşterilerin gerçekten kaliteli alüminyum panel ve diğer kapalı alüminyum paneli ürünleri, böylece müşterilerin gerçekten dinlenme satın alabilirsiniz özelleşmiştir kararlıdır güvence!